Budynek Zespołu Szkół nr 127 mieści się na warszawskiej Woli przy ulicy Smoczej 19. Szkoła mieści się w dwupiętrowym budynku wolnostojącym.

Placówka posiada dobrą bazę lokalową. Uczniowie mają do dyspozycji sale lekcyjne wyposażone w tablice multimedialne, w kilku salach są tablice interaktywne. Możemy się pochwalić multimedialną pracownią do nauki języka angielskiego. W szkole są dwie pracownie informatyczne. Na parterze mieści się biblioteka oraz przestronna czytelnia. Szkoła dysponuje również zapleczem sportowym:sala gimnastyczna, siłownia. Na zewnątrz kompleks boisk (piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka) oraz plac zabaw dla najmłodszych uczniów. W szkole uczniowie mają możliwość korzystania z obiadów, które są przygotowywane na miejscu. Budynek szkoły jest monitorowany, co zapewnia uczniom bezpieczne warunki do nauki i wypoczynku.