Ostatni dzień na składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola/szkoły w ramach prowadzonej rekrutacji

Do 20 marca br., do godz. 16.00 można składać lub wysyłać mailem wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w szkole podstawowej. Razem z wnioskiem należy złożyć lub przesłać dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów

Jeżeli wniosek został wypełniony do 19 marca br. do godz. 20.00, to można go pobrać z systemu rekrutacyjnego - należy zalogować się do konta dziecka i pobrać wniosek przez zakładkę "Pobierz wniosek ". Wniosek należy wydrukować i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Jeżeli wniosek nie został wypełniony w systemie można pobrać druk w zakładce "Pliki do pobrania, instrukcja", wypełnić ręcznie i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Ważne, aby wnioski zostały podpisane przez rodziców.

DO DYREKTORÓW

DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW

DO UCZNIÓW

Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Stolica promuje i popularyzuje szkolnictwo zawodowe. Podczas dwudniowej „Giełdy Zawodów” w Pałacu Kultury i Nauki - 11-12 marca, godz. 9.00-19.00. zaprezentują się stołeczne technika i szkoły branżowe I stopnia.

Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, które podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w podziale na następujące branże:

• Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka

• Ekonomia i Handel

• Transport i Drogownictwo

• Budownictwo

• Nowe Technologie

• Usługi

• Fotografia i Multimedia

Uczniowie klas VIII szkół podstawowych, którzy odwiedzą giełdę będą mogli uzyskać informacje na temat różnych zawodów oraz zapoznać się ze specyfiką nauczania danego zawodu. Będą mogli porozmawiać z uczniami, którzy uczą się już danego zawodu a także skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych.

Zwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje - prezentacje multimedialne, gry edukacyjne i filmy przygotowane przez szkoły zawodowe.

Zapisy będą prowadzone za pomocą systemu elektronicznej rejestracji  pod adresem:

gieldazawodow.wcies.edu.pl od 25 lutego od godz. 9.00 do 5 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. Rejestracja obejmuje zorganizowane grupy uczniów ze szkół podstawowych (do 32 uczniów) wraz            z opiekunem.

Wstęp wolny dla rodziców od godz. 15.00 do 19.00

Informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół nr 127 mają mozliwość korzystania z opieki stomatologicznej.

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o sprawować będzie opiekę stomatologiczna w gabinecie zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Binieckiego 6.