Santander Bank Polska S.A.

Rada Rodziców działa obecnie w Zespole Szkół nr 127 - czyli Szkole Podstawowej nr 389 i CLXI Liceum Ogólnokształcącym.

Skupia przedstawicieli wszystkich klas, wyłanianych w tajnym głosowaniu.

Prezydium Rady Rodziców przedstawia się następująco:

1. Waldemar Jarek
  2. Agnieszka Wachnicka-Gałecka
  3. Katarzyna Hordejuk

Rada Rodziców aktywnie włącza się w życie szkoły. Opiniuje ważne dokumenty, regulujące pracę wychowawczą i dydaktyczną w gimnazjum. Wspiera dyrekcję szkoły w realizacji rozmaitych zadań. RR sfinansowała zakup nowoczesnego sprzętu nagłaśniającego, pianina, oraz gitar i perkusji. Dzięki tej inwestycji uroczystości szkolne nabrały nowego blasku, a zespół muzyczny Mucha Band może w pełni prezentować swe możliwości. Ze środków zgromadzonych na koncie RR finansowane są również zakupy pomocy naukowych i wyposażenia. Rodzice włączają się w działalność na rzecz motywowania młodzieży do nauki, fundując nagrody dla uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce oraz w rozmaitych konkursach. Rada Rodziców wspiera też naszych wychowanków znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej-u uzasadnionych przypadkach finansuje ich udział w wycieczkach szkolnych Rada Rodziców finansuje również zakup książek do szkolnej biblioteki, przyznaje zapomogi losowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku w godzinach

• SAFETY Dagmara Domin
    ul. Piłsudskiego 251B, 32-555 Zagórze