Oddajemy książki i podręczniki według następującego grafiku:

22 czerwca (poniedziałek)

7a  3a  930-1300

23 czerwca (wtorek)

8a   8b  1000-1300

24 czerwca (środa)

1b  2a   930-1400

Prosimy uczniów/rodziców o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa-wchodzimy do czytelni pojedynczo,w maseczkach.

Rodzice i uczniowie, którzy nie będą mogli przyjść do szkoły w wyznaczonych godzinach będą mogli zostawić podręczniki i książki
w kartonie przy wejściu do biblioteki.

Magdalena Lewandowska
Katarzyna Król

Informujemy, że test predyspozycji językowych do klasy VII dwujęzycznej odbędzie się 5.VI.2020 r.
w siedzibie naszej szkoły przy ulicy Smoczej.

Kandydaci o nazwiskach od A-K zapraszamy na 830

Kandydaci o nazwiskach od L-Z zapraszamy na 930

Prosimy o zabranie własnych długopisów oraz dokumentów potwierdzających tożsamość.

Ostatni dzień na składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola/szkoły w ramach prowadzonej rekrutacji

Do 20 marca br., do godz. 16.00 można składać lub wysyłać mailem wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w szkole podstawowej. Razem z wnioskiem należy złożyć lub przesłać dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów

Jeżeli wniosek został wypełniony do 19 marca br. do godz. 20.00, to można go pobrać z systemu rekrutacyjnego - należy zalogować się do konta dziecka i pobrać wniosek przez zakładkę "Pobierz wniosek ". Wniosek należy wydrukować i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Jeżeli wniosek nie został wypełniony w systemie można pobrać druk w zakładce "Pliki do pobrania, instrukcja", wypełnić ręcznie i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Ważne, aby wnioski zostały podpisane przez rodziców.

DO DYREKTORÓW

DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW

DO UCZNIÓW

Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Stolica promuje i popularyzuje szkolnictwo zawodowe. Podczas dwudniowej „Giełdy Zawodów” w Pałacu Kultury i Nauki - 11-12 marca, godz. 9.00-19.00. zaprezentują się stołeczne technika i szkoły branżowe I stopnia.

Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, które podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w podziale na następujące branże:

• Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka

• Ekonomia i Handel

• Transport i Drogownictwo

• Budownictwo

• Nowe Technologie

• Usługi

• Fotografia i Multimedia

Uczniowie klas VIII szkół podstawowych, którzy odwiedzą giełdę będą mogli uzyskać informacje na temat różnych zawodów oraz zapoznać się ze specyfiką nauczania danego zawodu. Będą mogli porozmawiać z uczniami, którzy uczą się już danego zawodu a także skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych.

Zwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje - prezentacje multimedialne, gry edukacyjne i filmy przygotowane przez szkoły zawodowe.

Zapisy będą prowadzone za pomocą systemu elektronicznej rejestracji  pod adresem:

gieldazawodow.wcies.edu.pl od 25 lutego od godz. 9.00 do 5 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. Rejestracja obejmuje zorganizowane grupy uczniów ze szkół podstawowych (do 32 uczniów) wraz            z opiekunem.

Wstęp wolny dla rodziców od godz. 15.00 do 19.00