Szanowni Państwo,

Zespół Szkół nr 127 przy ul. Smoczej 19 w Warszawie zapraszają chętnych uczniów do udziału w  Mazowieckim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej "Co Nam w Duszy Gra" od lat organizowanego przez naszą szkołę, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów.

Uczniowie mogą zaprezentować się w wybranych formach: scence, wierszu, piosence lub opowiadaniu w języku obcym (j.angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski lub włoski).

Kategorie wiekowe:

szkoły ponadpodstawowe

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, oraz nadsyłanie zgłoszeń uczniów do 20 grudnia, 2019 r na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Eliminacje międzyszkolne odbędą się w Zespole Szkół nr 127 w Warszawie, przy ul. Smoczej 19, 16 stycznia 2020 roku. O dokładnym terminie i godzinie poinformujemy Państwa po otrzymaniu zgłoszeń.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Z poważaniem,

Organizatorzy Konkursu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku w godzinach