Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
2 kwietnia w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Pomimo trudnej sytuacji, biblioteka chce dołączyć wraz ze swoimi Czytelnikami do obchodów tego święta!
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszej akcji! Narysujcie ulubionego bohatera książkowego!
Można ołówkiem, można kredkami, farby też wchodzą w grę. Rysunek może być bardzo duży, bardzo mały albo średniej wielkości. Można narysować samemu, można z siostrą lub bratem. Z pomocą rodziców albo samodzielnie zróbcie zdjęcie swojej pracy i wyślijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po powrocie do szkoły będziecie mogli przynieść swoje prace,zrobimy wystawę.

Koniecznie dopiszcie, jak Wasz wybrany bohater się nazywa. Jeśli chcecie, możecie rozwinąć swoją wypowiedź i opisać go - dlaczego jest sympatyczny, która z jego przygód była najciekawsza, kto jeszcze może go polubić itd.Wszystkie przesłane prace zostaną umieszczone w galerii na stronie biblioteki szkoły.
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich naszych Czytelników. Pamiętamy o Was i czekamy na spotkanie w bibliotece!