Pobyt w Toruniu rozpoczęliśmy od zwiedzania zabytkowego Starego Miasta. ,Zobaczyliśmy dom Kopernika, Kościół Mariacki i wiele innych zabytków. Oczywiście nie obyło się bez kupowania słynnych toruńskich pierników.Bardzo ciekawy był pobyt w Młynie Wiedzy, dobrze bawiliśmy się też w escape roomie.Do Torunia pojechaliśmy jednak nie tylko po to, żeby się bawić, ale też żeby się czegoś nauczyć. Główną atrakcją były zajęcia laboratoryjne w Centrum Chemii w Małej Skali. W ramach warsztatów przeprowadziliśmy bardzo ciekawe chemiczne eksperymenty. Wspaniałym zakończeniem wyjazdu było ręczne robienie mydełek.Wycieczka upłynęła w przyjemnej atmosferze. Bardzo nam się podobało i mamy nadzieję na więcej takich wypraw.

Klara Sukiennik, VIII A

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku w godzinach
8.00 - 16.00

  • SAFETY Dagmara Domin
    ul. Piłsudskiego 251B, 32-555 Zagórze
  • Telefon: +48 691 025 949
  • E-mail: dagmara.bator@gmail.com