17 grudnia to ostatni dzień, kiedy w tym roku mieliśmy okazję spotkać się w szkole. Tym bardziej wszyscy uczniowie bardzo chcieli dobrze wykorzystać ten czas i to się udało!

Działo się bardzo dużo. Dzień rozpoczęliśmy od Jasełek przygotowanych przez klasy 2B i 3A pod czujnym okiem pani Olejnickiej i pani Matusik. Później dla naszych uczniów niespodzianki przygotowali licealiści z klas 3E i 3C. Uczniowie z klasy pani Duran-Garal poprowadzili świąteczne karaoke i opowiedzieli nam o bożonarodzeniowych zwyczajach z różnych części świata. W karaoke wzięła także udział pani Dyrektor Beata Aranowska, która razem z panią Karoliną Prosińską brawurowo zaśpiewała kolędę.

Później wszyscy udali się do klas na świąteczne spotkania. Było wspólne świętowanie, które uświetniły odwiedziny Mikołaja i Śnieżynek oraz Elfów z klasy pana Muchy.

Nasi uczniowie nie tylko sami otrzymali prezenty, ale także mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanej przez panią Wesołowską akcji na rzecz podopiecznych Hospicjum Domowego. Pod choinką było pełno! Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie!