I tym razem uczniowie naszej szkoły nie zawiedli. Dzięki przynoszonym lekturom udało się przygotować sześć dużych paczek i przekazać je rodzinom zza wschodniej granicy. Nasi rodacy, zarówno ci najmłodsi, jak i nieco starsi mogą czytać, a także słuchać czytanych przez rodziców opowiadań, wierszy, bajek w języku ojczystym. W bogatej kolekcji przekazanych książek były również albumy, słowniki, poradniki itp. Uczniowie naszej szkoły rozumieją potrzebę szerzenia języka ojczystego wśród Rodaków, dlatego tak ochoczo zaangażowali się w zbiórkę książek. Do naszej akcji dołączyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 303 dzięki rozpropagpwaniu akcji przez panie z biblioteki szkolnej.Dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach.