W dniach 16-18 czerwca odbył się w naszej szkole od dawna wyczekiwany egzamin ósmoklasisty. Uczniowie stawili się w szkole punktualnie i dobrych humorach, gotowi do zaprezentowania swojej wiedzy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.
Tegoroczne egzaminy wszyscy zapamiętamy także ze względu na wyjątkowe warunki, w jakich się odbywały. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszyscy uczestnicy egzaminów, tak uczniowie, jak i nauczyciele zasiadający w komisjach, przybyli zaopatrzeni w maseczki. Konieczna była także dezynfekcja rąk przed wejściem. Prawie tak trudnym zadaniem jak udzielenie odpowiedzi na pytania egzaminacyjne było utrzymania dystansu społecznego. Jak tu się nie podzielić wrażeniami po egzaminie z koleżankami i kolegami z klasy? Ósmoklasiści poradzili sobie jednak z wszystkim wyzwaniami doskonale. Teraz wszyscy czekamy z niecierpliwością na wyniki i życzymy powodzenia w trakcie rekrutacji!