15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień został ustalony 15 lat temu na podstawie książki "The Dot" amerykańskiego pisarza i ilustratora Petera H. Reynoldsa.Uczniowie klas 1-3 obejrzeli któtki film pt: "Kropka", w którym poznaliśmy małą Vashti i jej działaność artystyczną, która własnie od niewinnej kropki się zaczęła. Dzieci na lekcjach rysowały przygody kropek, bawiliśmy się książką "Naciśnij mnie". Na korytarzu szkolnym stanęło duże drzewo z jabłkami, w których uczniowie wpisywali swoje talenty, szczególne umiejętności lub hobby.Pani Marzena zaprezentowała nam swój talent literacki -przeczytała wiersz, który napisała właśnie po obejrzeniu filmu o małej Vashti. Pani Joanna przygotowała na tablicy piękną ramkę, w której umieśliliśmy prace uczniów. Dla zaakcentowania tego dnia wielu uczniów przyszło do szkoły ubranych w "kropki" ;)