Szanowni Państwo,

Zespół Szkół nr 127 przy ul. Smoczej 19 w Warszawie zapraszają chętnych uczniów do udziału w

Mazowieckim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej

Co Nam w Duszy Gra

pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola

od lat organizowanego przez naszą szkołę, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów.

Uczniowie mogą zaprezentować się w wybranych formach:

• scence,
  • wierszu,
  • piosence
  • opowiadaniu

w języku obcym (j.angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski lub włoski).

Kategorie wiekowe konkursu:

• klasy 0 - 3 szkoły podstawowej
  • klasy 4 - 6 szkoły podstawowej
  • klasy 7 - 8 szkoły podstawowej
  • klasy ponadpodstawowe

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM konkursu, oraz nadsyłanie ZGŁOSZEŃ uczniów do 20 grudnia 2020 r.

TERMINY:

1) Opowiadanie lub wiersz należy przysłać mailem na adres organizatora do dnia 20.12.2020 r.

2) Nagranie występów uczniów należy przesłać drogą mailową na adres organizatora do dnia 8.01.2021r.

3) Ogłoszenie laureatów i wyróżnionych nastąpi na stronie internetowej ZS nr 127 w dniu 3.02.2021r.

4)Finał -koncert galowy z rozdaniem nagród jest planowany na dzień 19.02 2021 r. W związku z pandemią organizator zastrzega sobie prawo do odwołania

koncertu galowego i w tym wypadku wyznaczy termin odbioru nagród w szkole.

Z poważaniem,

Organizatorzy Konkursu.