Szanowni Państwo,

Zespół Szkół nr 127 przy ul. Smoczej 19 w Warszawie zapraszają chętnych uczniów do udziału w

Mazowieckim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej

Co Nam w Duszy Gra

pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola

od lat organizowanego przez naszą szkołę, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów.

Uczniowie mogą zaprezentować się w wybranych formach:

• scence,
  • wierszu,
  • piosence
  • opowiadaniu

w języku obcym (j.angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski lub włoski).

Kategorie wiekowe konkursu:

• klasy 0 - 3 szkoły podstawowej
  • klasy 4 - 6 szkoły podstawowej
  • klasy 7 - 8 szkoły podstawowej
  • klasy ponadpodstawowe

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM konkursu, oraz nadsyłanie ZGŁOSZEŃ uczniów do 20 grudnia 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Eliminacje międzyszkolne odbędą się w Zespole Szkół nr 127 w Warszawie, przy ul. Smoczej 19, 16 stycznia 2020 roku. O dokładnym terminie i godzinie poinformujemy Państwa po otrzymaniu zgłoszeń.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Z poważaniem,

Organizatorzy Konkursu.