Tego dnia juz od rana na szkolnym korytarzu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W klasach mozna było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich bohaterów znanych bajek i filmów.. Panie nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc ze swoimi paniami w tańcach oraz grach i zabawach ruchowych. Wodzirej zachęcał do śpiewania znanych piosenek. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł i baniek mydlanych. W przerwie na zabawę dzieci miały okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal juz za rok :)