Dzieci ,którym czytamy są mądrzejsze i znacznie lepiej radzą sobie w życiu. Dlatego też Pani Burmistrz dzielnicy Wola Grażyna Orzechowska- Mikulska z ogromną przyjemnością przyjęła zaproszenie dzieci z klasy „0” ze Szkoły Podstawowej nr.389 w Warszawie i wzięła udział w inauguracji międzynarodowego projektu „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”, którego celem jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa. Podczas spotkania z zerówkowiczami Pani Burmistrz nie tylko czytała, ale również rozmawiała z dziećmi na różne tematy. Opowiedziała najmłodszym ciekawe historie z życia i wyjaśniła na czym polega jej praca. Dzieci również były bardzo aktywne, chętnie zadawały pytania i same zabierały głos. Nagrodą za piękne czytanie były gromkie brawa oraz album wykonany przez dzieci przedstawiający najpiękniejsze miejsca w Warszawie. Pani Burmistrz również wręczyła dzieciom upominki. Spotkanie upłynęło w wesołej i przyjemnej atmosferze.